Busy do Niemiec Gdański Bus

Dlaczego warto wybrać się do Niemiec busem?

Tanie linie lotnicze oferują atrakcyjne ceny na loty między Gdańskiem a Berlinem, ale z reguły w ramach promocji, które nie zawsze muszą pokrywać się z Twoim urlopem. Ponadto często cena takiego promocyjnego biletu nie obejmuje dużego bagażu. Przejazd pociągiem, co prawda umożliwia zabranie ze sobą sporej walizki, jednak cena biletu kolejowego między Polską a Niemcami jest bardzo wysoka. Alternatywą jest bus między Gdańskiem a Berlinem. Wybór tego środka transportu to szereg korzyści.

Zarezerwuj przejazd

Busy do Niemiec Szczecin
Busy do Niemiec Szczecin
Busy do Niemiec Szczecin
Busy do Niemiec Szczecin

Bezpieczna podróż

Busy z naszej floty posiadają aktualne przeglądy, co gwarantuje dobry stan techniczny pojazdów, zapewniając tym samym bezpieczeństwo w czasie jazdy. Ponadto zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy posiadają długi staż i umiejętnie prowadzą auta, przestrzegając przepisów polskich oraz niemieckich.

Mając na uwadze atrakcyjną cenę, komfort w czasie jazdy oraz gwarancję bezpiecznej podróży warto zdecydować się na wybór właśnie Gdańskiego Busa na wyjazd do lub powrót z Berlina. Przedstawione przez nas zalety jednoznacznie przemawiają za taką formą podróżowania. Już dziś możesz zaplanować z nami swój wakacyjny citybreak, wyjazd na studia lub do pracy.

Wygoda w trasie

Komfort jazdy to największa zaleta przy wyborze busa na trasie Berlin-Gdańsk czy Gdańsk-Berlin. Po pierwsze: Auta są komfortowe, przystosowane do długodystansowej jazdy. Po drugie: Nie musisz martwić się przesiadkami. Nasza oferta oparta jest na modelu „door-to-door” , co oznacza że odbieramy pasażerów i dowozimy ich we wskazane w rezerwacji miejsca. Po trzecie: To nie Ty prowadzisz! Decydując się na skorzystanie z naszych usług, nie musisz stresować się jazdą. W trakcie tych kilku godzin możesz się przespać, obejrzeć film lub poczytać książkę.

Przystępna cena

Koszty, jakie poniesiesz kupując bilety z Polski do Niemiec i z powrotem, nie są wygórowane. Takie rozwiązanie okazuje się dużo tańsze niż wyprawa własnym autem czy skorzystanie z oferty kolei. Ponadto cena za podróż jest na tyle przystępna, że nie musisz zwlekać z wyjazdem w oczekiwaniu na promocje i zniżki.

Kontakt

2023 | Projekt i wykonanie Wytwórnia Marketingu | Wszelkie prawa zastrzeżone

Gdański Bus

Kartuska 70, 80-104 Gdańsk

NIP: 5841956863

REGON: 221792903

 gdanskibus@wp.pl

 +48 519 691 607

 +48 517 625 180

Usługi

Busy do Niemiec Gdański Bus

Śledź nas

Busy do Niemiec Gdański Bus