Busy do Niemiec Gdański Bus

Jak to działa?

Czy wiesz już, że firma Gdański Bus oferuje przewozy osób z województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego do Niemiec oraz z Niemiec do Polski, a świadcząc swoje usługi przez 5 dni w tygodniu, stosujemy politykę „od drzwi do drzwi”? Chcesz się dowiedzieć, jak to wszystko działa? Sprawdź nasz krótki przewodnik opisujący wszystko w kilku prostych do wykonania krokach i już dziś ciesz się komfortową podróżą do wybranego przez siebie miejsca na terenie naszych zachodnich sąsiadów!

Zarezerwuj przejazd

Busy do Niemiec Szczecin
Busy do Niemiec Szczecin
Busy do Niemiec Szczecin
Busy do Niemiec Szczecin

5. Nie musisz obawiać się o swoje bezpieczeństwo

Wszystkie nasze busy są w pełni sprawne i sprawdzone pod względem bezpieczeństwa. Ponadto, przestrzegamy w naszych pojazdach obostrzeń covidowych wprowadzonych na czas pandemii.

Prawda, że proste? Wybierz firmę Gdański Bus i ciesz się wygodą podróżowania od początku do końca!

4. Zajmij miejsce w naszym busie i ciesz się komfortową podróżą!

Gdy kierowca przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres, poinformuje Cię o tym telefonicznie. Weź swój bagaż (kierowca pomoże Ci go bezpiecznie zapakować), zasiądź na zarezerwowanym miejscu i odpręż się. Czeka Cię bowiem przyjemna podróż w komfortowych warunkach.

3. Przeczytaj SMS z informacjami

Na kilka godzin przed podróżą otrzymasz od nas szczegółowe informacje odnośnie dokładnej godziny przyjazdu kierowcy pod wskazany przy rezerwacji adres. Wyślemy Ci również numer telefonu kierowcy, który skontaktuje się z Tobą, gdy już będzie na miejscu.

2. Zarezerwuj miejsce w naszym busie

Gdy tylko ustalisz wszystkie szczegóły przejazdu do Niemiec, zadzwoń do nas w celu ich podania oraz rezerwacji miejsca w naszym busie. Potrzebujemy dokładnego adresu startowego (skąd będziesz podróżować), a także docelowego (gdzie mamy Cię wysadzić). Następnie opłać swój przejazd i niczym się nie przejmuj.

1. Wybierz interesujący Cię przejazd

Znajdź na naszej stronie internetowej trasę przejazdu, którą jesteś zainteresowany, a także wybierz miejsce startowe i docelowe swojej podróży. Nie zapomnij również sprawdzić daty, gdyż musimy wiedzieć, kiedy Ciebie odebrać spod wskazanego adresu!

Kontakt

2023 | Projekt i wykonanie Wytwórnia Marketingu | Wszelkie prawa zastrzeżone

Gdański Bus

Kartuska 70, 80-104 Gdańsk

NIP: 5841956863

REGON: 221792903

 gdanskibus@wp.pl

 +48 519 691 607

 +48 517 625 180

Usługi

Busy do Niemiec Gdański Bus

Śledź nas

Busy do Niemiec Gdański Bus