Mapa połączeń

Szukasz komfortowej podróży? Wybierz Gdański Bus!

Nasze busy kursują niemal codziennie. By podróż przebiegała sprawnie w Polsce pasażer odbierany jest z umówionych punktów i dowożony pod wskazany adres. Z kolei w Niemczech odbieramy Klienta spod wskazanego adresu i dowozimy pod dom.

Kolonia – Gdańsk

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że Kolonia to miasto, w którym mieszka i pracuje wielu Polaków. Z tego względu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, uruchomiliśmy linię busów jeżdżących z Gdańska do największej miejscowości Nadrenii Północnej-Westfalii. Nasza oferta obejmuje przejazdy komfortowymi i w pełni bezpiecznymi pojazdami (posiadają aktualne przeglądy techniczne) pięć dni w tygodniu. Podróże na trasie Gdańsk – Kolonia odbywają się we wtorki, czwartki, piątki, soboty oraz niedziele. Powroty na linii Kolonia – Gdańsk są zaplanowane na poniedziałki, środy, piątki, soboty, a także niedziele.

Nasze usługi transportowe kierujemy do wszystkich osób, które chciałyby skorzystać z wygodnego oraz przede wszystkim ekonomicznego środka lokomocji do Niemiec. Stanowią one bowiem znacznie tańszą alternatywę niż lot samolotem czy też przejazd pociągiem. Dodatkowym atutem prezentowanej oferty jest możliwość odbioru spod własnego domu! Jeżeli mieszkasz na trasie prowadzącej do granicy w Kołbaskowie, odbierzemy Cię ze wskazanego adresu. Zarezerwuj swoje miejsce już w naszym busie już teraz i o nic się nie martw! My zajmiemy się resztą!

Dortmund – Szczecin

Na naszej mapie połączeń znajduje się również Dortmund, gdzie w poprzedniej dekadzie brylowało polskie piłkarskie trio Lewandowski – Piszczek – Błaszczykowski. Jeżeli potrzebujesz bezpiecznego i komfortowego środka transportu, który zawiezie Cię do miasta znanego z futbolu i wysoko rozwiniętego przemysłu, to nasza propozycja jest właśnie dla Ciebie! Startujemy wczesnym rankiem ze Szczecina, lecz nie musisz obawiać się o dojazd do tego miejsca, jeżeli mieszkasz w miejscowościach położonych po drodze do granicy w Kołbaskowie. Wyznajemy bowiem politykę „door to door”, co oznacza, że zabierzemy Cię spod własnego domu! W ten sposób zyskujesz jednoczesną oszczędność czasu i pieniędzy!

Nasi profesjonalni kierowcy pokonują trasę Dortmund – Szczecin oraz Szczecin – Dortmund pięć razy w tygodniu (wyjazd do Niemiec wtorek, czwartek, piątek, sobota, niedziela; powrót z Niemiec poniedziałek, środa, piątek, sobota, niedziela). Dzięki temu z łatwością dostosujesz termin swojej podróży do własnych indywidualnych oczekiwań. Nie czekaj więc i już dziś zarezerwuj swoje miejsce w jednym z naszych busów!

Kolonia – Kołobrzeg

Jeżeli zależy Ci na komforcie oraz szukasz bezpiecznego środka transportu do Niemiec, nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! Gdański Bus to firma zajmująca się przewozami międzynarodowymi, dla której przede wszystkim liczy się dobro klienta. Dlatego też wyznajemy politykę „od drzwi do drzwi”, która oznacza, że zabierzemy Cię spod wskazanego adresu podanego przy rezerwacji miejsca, a także zawieziemy Cię na wskazany adres za naszą zachodnią granicą. Nasi profesjonalni i doświadczeni kierowcy kursują na trasie Kolonia – Kołobrzeg oraz Kołobrzeg – Kolonia przez pięć dni w tygodniu. Wyjazdy z Polski przewidziane są na: wtorki, czwartki, piątki, soboty i niedziele. Z Niemiec natomiast możesz wrócić w poniedziałki, środy, piątki, soboty oraz niedziele.

Nasze pojazdy są w pełni przystosowane do pokonywania dużych odległości. Posiadają niezwykle wygodne fotele, w których można uciąć sobie krótką drzemkę, a dla osób poszukujących rozrywki w trakcie jazdy przygotowaliśmy odtwarzacz DVD, dzięki któremu możliwe jest obejrzenie filmu. Dokładamy wszelkich starań, by każdy z naszych klientów czuł się podczas podróży jak najbardziej komfortowo. Przekonaj się o tym już dziś!

Hamburg – Szczecin

Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnymi przewozami do Niemiec – w tym przypadku na połączeniu Hamburg – Szczecin. Oferowane przez nas 5 dni w tygodniu (wtorek, czwartek, piątek sobota i niedziela) kursy gwarantują szybkie i przede wszystkim bezpieczne dostanie się do miejsca docelowego. Powroty odbywają się natomiast w poniedziałki, środy, piątki, soboty i niedziele. Zaletą oferowanych przez nas przejazdów jest brak stałych przystanków – każdego pasażera odbieramy spod domu z wszystkich miejscowości po drodze do granicy, dzięki czemu nie trzeba martwić się o dotarcie ze wszystkimi bagażami do punktu docelowego zbiórki.

Przewozy osób za granicę i do Polski dostępne są w atrakcyjnych cenach. Wszystkie pojazdy są nowocześnie wyposażone, dzięki czemu pasażerowie mogą się w nich czuć komfortowo nawet podczas długiej jazdy. Wszystkie pojazdy oferują wysokie standardy, dzięki czemu możliwa jest podróż w miłej i przyjaznej atmosferze. Sprawdź rozkład naszych kursów na trasie Hamburg – Szczecin! Zachęcamy do kontaktu!

Düsseldorf – Słupsk

Zależy Ci na szybkim i jednocześnie komfortowym transporcie do Niemiec? Nasza firma oferuje bezpieczne środki transportu, dzięki którym będziesz mógł zarezerwować kurs na trasie Düsseldorf – Słupsk, który odbywa się w poniedziałki, środy, piątki, soboty i niedziele, natomiast kursy na trasie Słupsk – Düsseldorf wykonywane są we wtorki, środy, piątki, soboty i niedziele. Nasza oferta obejmuje przejazdy komfortowymi, nowoczesnymi i w pełni bezpiecznymi pojazdami, które posiadają aktualne przeglądy techniczne.

Naszym celem jest sprostanie wszystkim oczekiwaniom naszych klientów, dlatego oferowane przez nas podróże to tzw. door to door, czyli odbieramy pasażera spod domu i dostarczamy pod dokładny adres, co ułatwia dostanie się w wybrane miejsce nawet z większym bagażem. Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z oferty naszej firmy o wieloletnim doświadczeniu nie tylko zaoszczędzisz swój czas, ale również pieniądze, ponieważ kursy dostępne są w atrakcyjnych cenach. Nie czekaj i już teraz zarezerwuj swoje miejsce w naszym busie!

Hanower – Kołobrzeg

Poszukujesz szybkiego i jednocześnie komfortowego transportu na trasie Hanower – Kołobrzeg? Zapewnimy Ci wyjątkowe doświadczenie podróżnicze, dzięki któremu chętnie będziesz korzystać z usług naszej firmy podczas podróży do Niemiec, jak i powrotu do Polski. Kursy odbywają się aż pięć dni w tygodniu – dodatkowo odbierzemy Cię spod drzwi Twojego domu i zawieziemy pod wyznaczony adres, dzięki czemu cała podróż przebiegnie nadzwyczaj sprawnie. W taki sposób nie tylko zaoszczędzisz czas, ale również pieniądze.

Nasi doświadczeni kierowcy pokonują trasę Hanower – Kołobrzeg sprawnie i bezpiecznie. Bez większego problemu dostosujesz termin swojej podróży do indywidualnych oczekiwań. Co więcej, podczas jazdy będziesz miał do dyspozycji wygodne fotele idealnie nadające się do drzemki, a także odtwarzacze DVD, które pozwolą Ci w umileniu podróży filmem lub ulubionym serialem. Chcemy, żeby każdy pasażer podczas podróży czuł się bezpiecznie i komfortowo. Sprawdź naszą ofertę i już teraz zarezerwuj miejsce w naszym busie!

Drezno – Gdańsk

Zależy Ci na bezpiecznym środku transportu z Drezna do Gdańska lub w kierunku odwrotnym z Gdańska do Drezna? Od 2012 roku świadczymy profesjonalne usługi w zakresie przewozu osób – posiadamy nie tylko niezbędne certyfikaty, ale również licencje, dzięki którym nasi klienci mogą nam w pełni zaufać. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę i podnosimy jakość oferowanych usług. Wyznajemy politykę “door to door”, co oznacza, że nie tylko zabierzemy Cię spod domu, ale również zawieziemy pod wskazany adres, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się dodatkowym transportem.

Nasi kierowcy pokonują trasę pięć razy w tygodniu: wyjazdy do Niemiec odbywają się we wtorek, czwartek, piątek, sobotę i niedzielę, natomiast powroty z Niemiec w poniedziałek, środę piątek, sobotę i niedzielę, dzięki czemu każdy bez większego problemu dostosuje termin swojej podróży do indywidualnych oczekiwań. Zarezerwuj miejsce już teraz i ciesz się wygodną podróżą bez zmartwień! Zachęcamy do sprawdzenia naszej kompleksowej oferty!

Dortmund – Słupsk

Na naszej mapie połączeń znajduje się również przejazd z Dortmundu do Słupska, który odbywa się w poniedziałki, środy, piątki, soboty oraz niedziele. Natomiast powrót z Polski do Niemiec organizowany jest w dniach: wtorek, czwartek, piątek, sobota oraz niedziela. Dzięki wspomnianym terminom każdy ma możliwość skorzystania z komfortowych przejazdów. Zapewniamy przejazd w pełni komfortowymi i zarazem bezpiecznymi pojazdami o aktualnych przeglądach technicznych, które zostały dostosowane do przejazdów na długich trasach.

Pojazdy, którymi realizujemy trasy Słupsk – Dortmund są wyposażone w wygodne regulowane fotele, na których można sobie uciąć krótką drzemkę, a także w odtwarzacz DVD, który podczas długiej trasy umożliwi oglądnięcie filmu lub ulubionego serialu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pasażerowie czuli się bezpiecznie i w pełni komfortowo podczas organizowanych przejazdów długodystansowych. Już dzisiaj przekonaj się, co możemy Ci zaoferować! Zachęcamy do kontaktu i rezerwacji miejsca w wybranym terminie!

Berlin – Kołobrzeg

Jeżeli zależy Ci na bezpośrednim transporcie z Polski do Niemiec lub z Niemiec do Polski, koniecznie sprawdź ofertę naszej firmy przewozowej, która na rynku działa nieustannie od 2012 roku. Zapewniamy naszym pasażerom komfort jazdy na długich dystansach, a także maksymalne bezpieczeństwo. Nasi kierowcy posiadają niezbędne licencje, a samochody mają certyfikaty i aktualne przeglądy, dzięki czemu zdobywamy zaufanie coraz większej liczby klientów.

Zaletą naszych usług jest podróżowanie “door to door”, dzięki czemu cały proces przebiega nadzwyczaj sprawnie. Pasażer jest odbierany z umówionego punktu i dowożony na wskazany przez niego adres, dzięki czemu nie trzeba martwić się dodatkowym transportem, a także kwestią nieporęcznych bagaży. Podróże na trasie Berlin – Kołobrzeg odbywają się w poniedziałki, środy, piątki, soboty oraz niedziele, natomiast na trasie Kołobrzeg – Berlin we wtorki, czwartki, piątki, soboty oraz niedziele. Już teraz zarezerwuj swoje miejsce w busie, a my zajmiemy się całą resztą. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu!

Sprawdź gdzie jeździmy:

Najczęściej wybierane trasy przez naszych Klientów:

Rostock – Szczecin

Hamburg – Szczecin

Brema – Szczecin

Brema – Słupsk

Hamburg – Słupsk

Hanower – Słupsk

Hanower – Kołobrzeg

Brema – Kołobrzeg

Berlin – Kołobrzeg

Hamburg – Kołobrzeg

Lipsk – Kołobrzeg

Rostock – Gdańsk

Kolonia – Gdańsk

Drezno – Gdańsk

Essen – Gdańsk

Dortmund – Szczecin

Düsseldorf – Szczecin

Kolonia – Szczecin

Bonn – Szczecin

Dortmund – Słupsk

Düsseldorf – Słupsk

Kolonia – Kołobrzeg

Düsseldorf – Kołobrzeg

Dortmund – Kołobrzeg

Rostock – Kołobrzeg

Lubeka – Kołobrzeg

Hamburg – Gdańsk

Bonn – Gdańsk

Lipsk – Gdańsk

Mannheim – Gdańsk

Norymberga – Szczecin

Drezno – Szczecin

Lipsk – Szczecin

Essen – Szczecin

Kolonia – Słupsk

Bonn – Słupsk

Norymberga – Słupsk

Drezno – Kołobrzeg

Norymberga – Kołobrzeg

Bonn – Kołobrzeg

Mannheim – Słupsk

Brema – Gdańsk

Hanower – Gdańsk

Lubeka – Szczecin

Berlin – Szczecin

Dortmund – Gdańsk

Mannheim – Szczecin

Berlin – Słupsk

Rostock – Słupsk

Drezno – Słupsk

Lipsk – Słupsk

Lubeka – Słupsk

Mannheim – Kołobrzeg

Essen – Kołobrzeg

Essen – Słupsk

Masz pytania? Zadzwoń i zarezerwuj transport!