Mapa połączeń

Szukasz komfortowej podróży? Wybierz Gdański Bus!

Nasze busy kursują niemal codziennie. By podróż przebiegała sprawnie w Polsce pasażer odbierany jest z umówionych punktów i dowożony pod wskazany adres. Z kolei w Niemczech odbieramy Klienta spod wskazanego adresu i dowozimy pod dom.

Kolonia – Gdańsk

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że Kolonia to miasto, w którym mieszka i pracuje wielu Polaków. Z tego względu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, uruchomiliśmy linię busów jeżdżących z Gdańska do największej miejscowości Nadrenii Północnej-Westfalii. Nasza oferta obejmuje przejazdy komfortowymi i w pełni bezpiecznymi pojazdami (posiadają aktualne przeglądy techniczne) pięć dni w tygodniu. Podróże na trasie Gdańsk – Kolonia odbywają się we wtorki, czwartki, piątki, soboty oraz niedziele. Powroty na linii Kolonia – Gdańsk są zaplanowane na poniedziałki, środy, piątki, soboty, a także niedziele.

Nasze usługi transportowe kierujemy do wszystkich osób, które chciałyby skorzystać z wygodnego oraz przede wszystkim ekonomicznego środka lokomocji do Niemiec. Stanowią one bowiem znacznie tańszą alternatywę niż lot samolotem czy też przejazd pociągiem. Dodatkowym atutem prezentowanej oferty jest możliwość odbioru spod własnego domu! Jeżeli mieszkasz na trasie prowadzącej do granicy w Kołbaskowie, odbierzemy Cię ze wskazanego adresu. Zarezerwuj swoje miejsce już w naszym busie już teraz i o nic się nie martw! My zajmiemy się resztą!

Dortmund – Szczecin

Na naszej mapie połączeń znajduje się również Dortmund, gdzie w poprzedniej dekadzie brylowało polskie piłkarskie trio Lewandowski – Piszczek – Błaszczykowski. Jeżeli potrzebujesz bezpiecznego i komfortowego środka transportu, który zawiezie Cię do miasta znanego z futbolu i wysoko rozwiniętego przemysłu, to nasza propozycja jest właśnie dla Ciebie! Startujemy wczesnym rankiem ze Szczecina, lecz nie musisz obawiać się o dojazd do tego miejsca, jeżeli mieszkasz w miejscowościach położonych po drodze do granicy w Kołbaskowie. Wyznajemy bowiem politykę „door to door”, co oznacza, że zabierzemy Cię spod własnego domu! W ten sposób zyskujesz jednoczesną oszczędność czasu i pieniędzy!

Nasi profesjonalni kierowcy pokonują trasę Dortmund – Szczecin oraz Szczecin – Dortmund pięć razy w tygodniu (wyjazd do Niemiec wtorek, czwartek, piątek, sobota, niedziela; powrót z Niemiec poniedziałek, środa, piątek, sobota, niedziela). Dzięki temu z łatwością dostosujesz termin swojej podróży do własnych indywidualnych oczekiwań. Nie czekaj więc i już dziś zarezerwuj swoje miejsce w jednym z naszych busów!

Kolonia – Kołobrzeg

Jeżeli zależy Ci na komforcie oraz szukasz bezpiecznego środka transportu do Niemiec, nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! Gdański Bus to firma zajmująca się przewozami międzynarodowymi, dla której przede wszystkim liczy się dobro klienta. Dlatego też wyznajemy politykę „od drzwi do drzwi”, która oznacza, że zabierzemy Cię spod wskazanego adresu podanego przy rezerwacji miejsca, a także zawieziemy Cię na wskazany adres za naszą zachodnią granicą. Nasi profesjonalni i doświadczeni kierowcy kursują na trasie Kolonia – Kołobrzeg oraz Kołobrzeg – Kolonia przez pięć dni w tygodniu. Wyjazdy z Polski przewidziane są na: wtorki, czwartki, piątki, soboty i niedziele. Z Niemiec natomiast możesz wrócić w poniedziałki, środy, piątki, soboty oraz niedziele.

Nasze pojazdy są w pełni przystosowane do pokonywania dużych odległości. Posiadają niezwykle wygodne fotele, w których można uciąć sobie krótką drzemkę, a dla osób poszukujących rozrywki w trakcie jazdy przygotowaliśmy odtwarzacz DVD, dzięki któremu możliwe jest obejrzenie filmu. Dokładamy wszelkich starań, by każdy z naszych klientów czuł się podczas podróży jak najbardziej komfortowo. Przekonaj się o tym już dziś!

Sprawdź gdzie jeździmy:

Najczęściej wybierane trasy przez naszych Klientów:

Rostock – Szczecin

Hamburg – Szczecin

Brema – Szczecin

Brema – Słupsk

Hamburg – Słupsk

Hanower – Słupsk

Hanower – Kołobrzeg

Brema – Kołobrzeg

Berlin – Kołobrzeg

Hamburg – Kołobrzeg

Lipsk – Kołobrzeg

Rostock – Gdańsk

Kolonia – Gdańsk

Drezno – Gdańsk

Essen – Gdańsk

Dortmund – Szczecin

Düsseldorf – Szczecin

Kolonia – Szczecin

Bonn – Szczecin

Dortmund – Słupsk

Düsseldorf – Słupsk

Kolonia – Kołobrzeg

Düsseldorf – Kołobrzeg

Dortmund – Kołobrzeg

Rostock – Kołobrzeg

Lubeka – Kołobrzeg

Hamburg – Gdańsk

Bonn – Gdańsk

Lipsk – Gdańsk

Mannheim – Gdańsk

Norymberga – Szczecin

Drezno – Szczecin

Lipsk – Szczecin

Essen – Szczecin

Kolonia – Słupsk

Bonn – Słupsk

Norymberga – Słupsk

Drezno – Kołobrzeg

Norymberga – Kołobrzeg

Bonn – Kołobrzeg

Mannheim – Słupsk

Brema – Gdańsk

Hanower – Gdańsk

Lubeka – Szczecin

Berlin – Szczecin

Dortmund – Gdańsk

Mannheim – Szczecin

Berlin – Słupsk

Rostock – Słupsk

Drezno – Słupsk

Lipsk – Słupsk

Lubeka – Słupsk

Mannheim – Kołobrzeg

Essen – Kołobrzeg

Essen – Słupsk

Masz pytania? Zadzwoń i zarezerwuj transport!