Przewóz przesyłek do Niemiec – tanio i bezpiecznie!

Zapewniamy bezpieczny i sprawny przewóz przesyłek do Niemiec. Nasza propozycja to alternatywa dla tradycyjnej poczty lub kuriera, zapewniamy atrakcyjną ofertę finansową . Podejmujemy się realizacji zleceń, których niekiedy nie chce podjąć się kurier. Oferujemy bowiem transport ładunków takich jak meble, sprzęt RTV/AGD, rowery, materiały budowlane, itp.

Przewóz paczek do Niemiec

Zapewniamy bezpieczny transport przesyłek przy wykorzystaniu naszej floty pojazdów, które mogą bez trudności przewieźć różnego rodzaju ładunki – również niestandardowe. Wszystkie zlecenia ustalamy indywidualnie, określając jakie działania możemy podjąć oraz ile kosztuje taki przewóz. Atutem naszej oferty jest możliwość zamówienia usługi w systemie „door-to-door”. Oznacza to, że odbieramy przesyłkę ze wskazanego miejsca i dowozimy pod podany adres. Zapewniamy przy tym bardzo atrakcyjne ceny – z nami wyślesz tanie paczki do Niemiec.

Bezpieczne przesyłki za granicę

Atutem naszej oferty jest nie tylko niska cena, ale także wysoki standard bezpieczeństwa. Oferujemy transport paczek do Niemiec z Gdańska i okolic, przy czym wszystkie zlecenia traktujemy z należytym poszanowaniem, dbając o bezpieczne dotarcie do punktu odbioru.

Masz pytania? Zadzwoń i zarezerwuj transport!