Przewóz osób do Niemiec –
     Z Gdańskim Busem każda podróż to frajda!

Korzystając z usług naszej firmy mogą Państwo liczyć nie tylko na bezpieczną i komfortową podróż nowoczesnymi busami, ale także na punktualne przybycie do zamierzonego celu.

Przewóz osób: komfortowo i tanio

Nasza propozycja skierowana jest do wszystkich, którzy poszukują wygodnego i ekonomicznego sposobu na dotarcie z Gdańska do Niemiec. Posiadamy we flocie busy osobowe komfortowe i nowoczesne, pozwalające spędzić przyjemnie czas w trakcie jazdy. Wygodne siedzenia pozwolą zapaść Ci w sen, zaś dostępne DVD umożliwi obejrzenie filmu, a przy takiej rozrywce czas upływa szybko. Mało tego! Gwarantujemy przystępne ceny. Nie musisz się obawiać horrendalnych kwot jak w przypadku biletu na pociąg, czy dodatkowych opłat jak to często bywa przy podróżach lotniczych. Zapewniamy dobre i przejrzyste ceny przewozów osobowych.

Bezpieczeństwo jest dla nas ważne!

Oferując przewóz osób busami na trasie z Niemiec do Polski bądź w odwrotnym kierunku zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wszystkie pojazdy w naszej flocie posiadają aktualne przeglądy, a za kierownicą zawsze znajduje się doświadczona osoba. Nasi kierowcy mają długi staż w branży, znają trasy, a przy tym stosują się do przepisów ruchu drogowego obowiązujących w Polsce oraz w Niemczech.

Masz pytania? Zadzwoń i zarezerwuj transport!