Bus Hamburg – Gdańsk

Orientacyjna godzina wyjazdu z Gdańska: 03:00 – 04:00
w dni: wtorek, czwartek, piątek, sobota, niedziela

 

Orientacyjna godzina wyjazdu z Hamburga: 09:00 – 011:00
w dni: poniedziałek, środa, piątek, sobota, niedziela

 

Jeśli potrzebujesz bezpiecznego i komfortowego busa, którym dojedziesz z Gdańska do Berlina lub z innego miasta w Polsce do Niemiec lub Holandii, to jesteś w dobrym miejscu.

 

PKS Hamburg

Firma Gdański BUS oferuje międzynarodowy przewóz osób oraz międzynarodowy transport paczek. Od blisko 10-ciu lat gwarantujemy nieustanie najwyższy poziom komfortu podróży i bezpieczeństwo w najbardziej konkurencyjnej cenie na rynku transportowym.

 

Zatrudniamy zawodowych kierowców z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu możesz być pewien, że zostaniesz zawieziony bezpiecznie pod wskazany adres. Jeśli potrzebujesz międzynarodowego busa, to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

 

Z Polski do Hamburga i z powrotem – kompleksowa oferta połączeń busem

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów, dla których Niemcy są atrakcyjnym kierunkiem pracy zarobkowej. Zdajemy sobie sprawę z tego, że z różnych przyczyn nie każda osoba może pozwolić sobie jednak na długie delegacje w kraju naszych zachodnich sąsiadów. Z tego względu nasza firma stworzyła szereg wygodnych połączeń na trasie Gdańsk-Hamburg oraz Hamburg-Gdańsk, które są wspaniałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą w szybki oraz przede wszystkim bezpieczny sposób dotrzeć we wskazane miejsce. Gwarantujemy również odbiór spod drzwi własnego w domu aż do granicy polsko-niemieckiej po wcześniejszej rezerwacji przejazdu.

 

Prezentowana oferta obejmuje podróże busem do Niemiec 5 razy w tygodniu. Przejazd do Hamburga możliwy jest we wtorki, czwartki, piątki, soboty i niedziele. Powrót do Polski następuje z kolei w poniedziałki, środy oraz weekendy. Gwarantujemy komfortowe warunki przejazdu, objawiające się m.in. miękkimi i wygodnymi fotelami czy też możliwością oglądania telewizji i relaksu podczas jazdy.

Masz pytania? Zadzwoń i zarezerwuj transport!