Przejazd busem Berlin – Wejherowo

Orientacyjna godzina wyjazdu z Wejherowa: 4:30
w dni: wtorek, czwartek, piątek, sobota, niedziela

 

Orientacyjna godzina wyjazdu z Berlina: 10:30 – 11:30
w dni: poniedziałek, środa, piątek, sobota, niedziela

 

Jeśli potrzebujesz bezpiecznego i komfortowego busa, którym dojedziesz z Wejherowa do Berlina lub z innego miasta w Polsce do Niemiec lub Holandii, to jesteś w dobrym miejscu.

 

Firma Gdański BUS oferuje międzynarodowy przewóz osób oraz międzynarodowy transport paczek. Od blisko 10-ciu lat gwarantujemy nieustanie najwyższy poziom komfortu podróży i bezpieczeństwo w najbardziej konkurencyjnej cenie na rynku transportowym.

 

Zatrudniamy zawodowych kierowców z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu możesz być pewien, że zostaniesz zawieziony bezpiecznie pod wskazany adres. Jeśli potrzebujesz międzynarodowego busa, to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

 

Po prostu wsiądź i ciesz się komfortową podróżą do Niemiec

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy ma możliwości, by wczesnym rankiem udawać się na dworzec autobusowy czy kolejowy i dopiero tam szukać połączeń za zachodnią granicę. Wybierając nasze usługi transportowe, zyskujesz pewność, że zabierzemy Cię spod własnego domu i zawieziemy we wskazany przy rezerwacji przejazdu adres w stolicy Niemiec. Polityka „od drzwi do drzwi”, którą się codziennie kierujemy, wyraża się w trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów, dlatego też oprócz zatrudniania doświadczonych kierowców, wyposażaliśmy nasze pojazdy w wygodne fotele, a także różnego rodzaju czasoumilacze np. odtwarzacz DVD.

 

Podczas przejazdów na trasach Wejherowo-Berlin oraz Berlin-Wejherowo zatrzymujemy się we wszystkich miejscowościach aż do naszej zachodniej granicy. Zakresem świadczonych usług transportowych obejmujemy również miasta znajdujące się przy drogach nr 20 i nr 22, czyli Malbork, Chojnice czy Stargard Szczeciński. Wybierz naszą firmę przewozową i zapomnij na zawsze o niewygodnych połączeniach kolejowych czy też drogich biletach lotniczych. Z nami bowiem dojedziesz szybko, tanio, a przede wszystkim bezpiecznie! Serdecznie zapraszamy!

Masz pytania? Zadzwoń i zarezerwuj transport!