Przejazd busem Berlin – Gdynia

Orientacyjna godzina wyjazdu z Gdańska: 03:00 – 04:00
w dni: wtorek, czwartek, piątek, sobota, niedziela

 

Orientacyjna godzina wyjazdu z Berlina: 10:30 – 11:30
w dni: poniedziałek, środa, piątek, sobota, niedziela

 

Jeśli potrzebujesz bezpiecznego i komfortowego busa, którym dojedziesz z Gdyni do Berlina lub z innego miasta w Polsce do Niemiec lub Holandii, to jesteś w dobrym miejscu.

 

Z nami dojedziesz bezpiecznie i komfortowo

 

Doskonale rozumiemy, że podróż za naszą zachodnią granicę wiążę się ze spędzeniem kilku godzin w pojeździe. Staramy się jednak, by ten czas upłynął możliwie jak najszybciej i najprzyjemniej, dlatego też w naszych busach zadbaliśmy o niezwykle wygodne fotele z komfortowymi siedzeniami, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie do tego, by zaznać miłej drzemki podczas jazdy. Nasze pojazdy zostały również wyposażone w odtwarzacz DVD oraz radio, co sprawia, że relaksująca muzyka może towarzyszyć wszystkim osobom przez całą drogę.

 

Olbrzymim udogodnieniem dla podróżujących naszym busem do Niemiec na trasach Berlin-Gdynia i Gdynia-Berlin jest polityka „od drzwi do drzwi”. Kryje się pod nią nic innego, jak możliwość skorzystania z naszych usług transportowych w miejscu zamieszkania, co oznacza, że zabierzemy Cię prosto sprzed Twojego domu! Wystarczy, że przy rezerwacji przejazdu wskażesz, gdzie wsiadasz oraz wskażesz adres docelowy, a my zrobimy resztę! Nasze busy do Niemiec na trasach Gdynia-Berlin i Berlin-Gdynia kursują 5 dni w tygodniu, co daje Ci ogromne możliwości dopasowania terminu podróży do własnych potrzeb!

Masz pytania? Zadzwoń i zarezerwuj transport!