Przejazd busem Berlin-Gdańsk

Poszukujesz środka transportu bezpiecznego i komfortowego? Chcesz szybko i wygodnie dojechać z Gdańska do Berlina? Bus to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Nasza firma zajmuje się międzynarodowym przewozem osób. Dysponujemy sprawną flotą pojazdów, które posiadają szereg udogodnień, zapewniających przyjemną podróż w drodze między Polską a Niemcami.

 

Bus na trasie Berlin-Gdańsk i Gdańsk-Berlin to pojazd przystosowany do pokonywania dużych odległości. Zaopatrzony jest w wygodne fotele z komfortowymi oparciami, a także posiada odtwarzacz DVD oraz radio, co pozwoli umilić czas w trakcie jazdy. Pojazd zaopatrzony jest też w system zapewniający przyjemną temperaturę we wnętrzu, zarówno latem, jak i zimą.

 

Atutem naszej oferty jest możliwość odebrania pasażerów spod adresu wskazanego w czasie rezerwacji i dowóz w konkretne miejsce na terenie stolicy Niemiec. Nasza usługa to świetna alternatywa dla lotów oraz podróży koleją – bez przesiadek, wygodnie, we wskazane miejsce i nie wymagamy dodatkowych opłat za bagaż.

Masz pytania? Zadzwoń i zarezerwuj transport!