Przejazd busem Berlin-Gdańsk

Orientacyjna godzina wyjazdu z Gdańska: 03:00
w dni: wtorek, czwartek, piątek, sobota, niedziela

 

Orientacyjna godzina wyjazdu z Berlina: 10:30 – 11:30
w dni: poniedziałek, środa, piątek, sobota, niedziela

 

Poszukujesz środka transportu bezpiecznego i komfortowego? Chcesz szybko i wygodnie dojechać z Gdańska do Berlina? Bus to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Nasza firma zajmuje się międzynarodowym przewozem osób. Dysponujemy sprawną flotą pojazdów, które posiadają szereg udogodnień, zapewniających przyjemną podróż w drodze między Polską a Niemcami.

 

Bus na trasie Berlin-Gdańsk i Gdańsk-Berlin to pojazd przystosowany do pokonywania dużych odległości. Zaopatrzony jest w wygodne fotele z komfortowymi oparciami, a także posiada odtwarzacz DVD oraz radio, co pozwoli umilić czas w trakcie jazdy. Pojazd zaopatrzony jest też w system zapewniający przyjemną temperaturę we wnętrzu, zarówno latem, jak i zimą.

 

Atutem naszej oferty jest możliwość odebrania pasażerów spod adresu wskazanego w czasie rezerwacji i dowóz w konkretne miejsce na terenie stolicy Niemiec. Nasza usługa to świetna alternatywa dla lotów oraz podróży koleją – bez przesiadek, wygodnie, we wskazane miejsce i nie wymagamy dodatkowych opłat za bagaż.

 

Dojedziemy tam, gdzie chcesz!

Olbrzymią zaletą każdorazowego naszego połączenia na trasie Berlin-Gdańsk i Gdańsk-Berlin jest polityka naszej firmy, czyli zabieranie pasażerów „od drzwi do drzwi”. Wyznawane przez nas podejście oznacza, że nie mamy stałych przystanków, a odbieramy osoby zainteresowane przejazdem do Niemiec spod adresu wskazanego przy rezerwacji miejsca, nawet sprzed domu. Ponadto dowozimy pasażera na wskazany adres za naszą zachodnią granicą. To wygodne rozwiązanie dla każdego, kto chce maksymalnie skrócić czas podróży i jednocześnie uniknąć kłopotów komunikacyjnych związanych m.in. z brakiem znajomości terenu.

Oferowane przez nas przejazdy busem do Niemiec na trasie Gdańsk-Berlin oraz Berlin-Gdańsk odbywają się 5 razy w tygodniu. Połączenia do stolicy naszych zachodnich sąsiadów odbywają się we wtorki, czwartki, a także w weekendy (piątek-niedziela). Powroty do Polski następują z kolei w poniedziałki, środy, piątki, soboty, a także niedziele. Godziny przejazdów zostały tak dopasowane, by jak najlepiej odpowiadać potrzebom pasażerów. Nasza oferta to znakomita okazja dla osób podróżujących do Niemiec w celach zarobkowych, jak i dla turystów chcących odwiedzić Berlin okazjonalnie.

Masz pytania? Zadzwoń i zarezerwuj transport!